Personverninformasjon
Orkla Health AS – Behandling av personopplysninger ved Diet Challenge 17. januar – 5. februar 2023.
For at du skal kunne delta i Diet Challenge, vil vi lagre opplysningene du deler med oss ved registrering på landingssiden, nutrilett.no/diet-challenge
Dette samtykket er for å registrere din deltagelse i Diet Challenge 17. januar – 5. februar 2023 med formålet om å sende deg for tilpasset kommunikasjon på e-post fra du registrerer deg som deltager og begrenset fremover i tid til 1 mnd etter avsluttet diettperiode.
Personopplysninger som oppgis blir kun benyttet i forbindelse med Diet Challenge 17. januar – 5. februar 2023, og inkluderer typisk; fullt navn, e-postadresse og om du er kvinne eller mann.
Registrering av din deltagelse i Diet Challenge 17. januar – 5. februar 2023 blir slettet senest 12 måneder etter diettperiodens slutt.
Jeg aksepterer herved at Nutrilett kan sende meg relevante tilbud og informasjon – også i andre kanaler enn Nutriletts egne, og at e-postadressen jeg har oppgitt er min. Opplysningene jeg gir vil ikke bli brukt til annet formål eller utlevert til andre selskap. Jeg kan når som helst avregistrere meg.